תנאי שימוש

תקנון האתר

גולשים יקרים ! ברוכים הבאים לאתר שמנוהל על ידי עורך דין דניאל רייכמן  ( להלן: “מנהל האתר”).

לתשומת לבכם שהשימוש  באתר זה על ידי הגולשים מהווה הסכמה מלאה לכל התנאים שבתקנון זה של האתר. הינכם מתבקשים לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר בטרם תעשו שימוש כלשהו בתכנים שבו.

מנהל האתר ו/או מי מעובדיו שמסייעים בידו להקים את האתר ו/או להכניס בו מאמרים ותכנים לא ישאו בשום אחריות לשגיאות או טעויות ככל ויחולו בתכנים שבאתר או במידע המשפטי שבו או בטפסים ו/או לכל נזק ישיר או עקיף במידה ויגרם כתוצאה מהשימוש בו.

כל התכנים המופיעים באתר אינם מהווים יעוץ משפטי ו/או תחליף ליעוץ משפטי וכל גולש שמסתמך על המידע שמופיע באתר זה ללא יעוץ משפטי עושה זאת על אחריותו בלבד.

ככלל, רצוי ומומלץ לקבל יעוץ משפטי פרטני ומוסמך מעורך דין בטרם תשקלו לנקוט בפעולה משפטית כלשהי.

מאחר והפסיקה והחקיקה במדינת ישראל הם דינמיים ונתונים כל הזמן להתפתחות ולשינויים הרי שבהחלט סביר הדבר שחומר משפטי שנכתב באתר זה כבר אינו רלוונטי ו/או עדכני ולכן אין להסמך עליו ובוודאי שלא לפני שתקבלו יעוץ משפטי מחייב מעורך דין לאחר שתגוללו בפניו את הנסיבות הקונקרטיות שנוגעות למקרה הפרטני שלכם.

לאור האמור לעיל, כל מי שמסתמך על התכנים ועל המידע שבאתר זה, עושה את זה על  אחריותו בלבד ובניגוד מוחלט לעצת מנהל האתר.

המידע שמופיע באתר הוא למטרות פרטיות ואישיות בלבד ולא למטרות מסחריות. אין להעביר את המידע והתכנים שמופיעים באתר למאן דהוא גם אם הדבר נעשה שלא למטרה מסחרית.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני לרבות לגבי התכנים שבו שייך למנהל האתר ואין לאף אחד רשות לעשות בהם שימוש ללא קבלת הסכמתו המפורשת מראש ובכתב.

מנהל האתר אינו מחויב להשיב לפונים אליו דרך האתר והוא רשאי להשיב על פי שיקול דעתו לפונים דרך האתר.

על כל פנים, אין להסמך גם על מענה בכתב אם ימסר  דרך האתר לפונים וגם אם יגיע ממנהל  האתר.

במידה ומישהו סבור שהוא נפגע מפרסום באתר הוא מוזמן לפנות בעניין זה למנהל האתר אשר ישקול אם יש מקום בנסיבות העניין למחוק את הפרסום.

על תנאי השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מוסכם על גולשי האתר כי במקרה של מחלוקות יהיה מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהשימוש באתר ו/או מהסכם זה נתון לבית משפט משפט שלום בפתח תקווה ו/או לבית משפט מחוזי מחוז מרכז.