תביעות נזיקין

תביעות נזיקין בגין נזקי גוף

דיני נזיקין – ייעוץ, ליווי, וייצוג במקרים שכוללים נזקי גוף,נפילה במרחב הציבורי, תביעות בגין נזקי גוף לנפגעי עבודה במסגרת חבות מעבידים. צרו קשר עוד היום 03-9134919

תביעת נזיקין פיצוי

תביעת נזיקין פיצוי נקבע על פי אלמנטים ופרמטרים שונים. הם יכולים לכלול סכום חד פעמי ו/או קצבאות קבועות עתידיות. הסכומים נפסקים בגין חומרת הפגיעה, הסבל שנגרם, גובה ההשתכרות וההכנסות של הנפגע בעת הפגיעה ועוד. הפסיקות מתקבלות לאחר משא ומתן ובמקרים מורכבים על ידי בתי משפט. עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

תביעת נזיקין פיצוי – מאפשר ניהול אורח חיים נורמטיבי

תביעת נזיקין פיצוי אמור לסייע רבות לנפגע בתאונות קשות היכולות להיגרם עקב בעת עבודה , בתאונות דרכים, נפילות וחבלות במרחב הציבורי וכדומה. במקרים קשים כמו נכות קבועה תיקבע גם קצבה לכל החיים. במקרים של נכות זמנית הפיצוי יהיה לתקופה מוקצבת. את הפיצוי פוסקים מומחים של המוסד לביטוח לאומי אליהם מופנה הנפגע. הוא אמור להתייצב בפני וועדה רפואית לבדיקת מוגבלותו. מדובר על תהליך מורכב שראשיתו בתאונת עבודה המדווחת במיידית למוסד לביטוח לאומי, בתאונת דרכים עם נפגעים אותה חוקרים מומחים מטעם המשטרה ועוד. בכל המקרים הללו יקבל הנפגע טיפול רפואי ראשוני. מעורבות עורך דין בתהליך מסובך כזה חשוב מאין כמוהו. הוא יכול לנהל את האירוע ואת הנפגע ובני משפחתו. ייעוץ וליווי כזה יגדיל מאוד את הסיכוי לקבלת פיצויים כספיים ואחרים. החלטת המוסד לביטוח לאומי חשובה כי מסתמכים עליה בתביעות מול חברות הביטוח הפרטיות המבטחות את הגופים והאנשים שאחראים לפגיעה.

תביעת נזיקין אזרחית

תביעת נזיקין אזרחית

ייצוג משפטי נועד להשיג את מלוא הזכויות המגיעות ללקוח. זאת, כמובן, במידה והמשא ומתן הישיר אינו משיג אותן ישירות. במהלך הדיון יטען עורך הדין לטובת לקוחו, יציג ממסכים רפואיים וכספיים קיימים, יביא חוות דעת, יציג תקדימים משפטיים בנושא ועוד. כל אלו ופעולות אחרות מטעמו יסייעו לקבלת כספים ועזרה אשר יתרמו לרווחת הלקוח העתידית.

משרד עם ניהול מעולה

עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ליווי, זמינות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים. הוא ישמח לשרת  אחרים. מוזמנים לחייג 03-9134919

תביעת נזיקין פיצוי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא