תביעות ביטוח

אי אפשר לצפות תאונות מראש. מסיבה זו, קיימים סוגי ביטוח רבים, שכל אחד מהם נועד להבטיח פיצויים במקרים שונים – ביטוח חיים שידאג ליקיריכם במקרה של מוות פתאומי, ביטוח רכב שמטרתו לכסות נזק לרכב האישי שלכם, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי,  ביטוח רפואי ועוד. אך מה קורה כאשר צריך להפעיל את הביטוח וחברת הביטוח מתחמקת מתשלום, דוחה את תביעת הביטוח שלכם או מתעכבת בתשלום הפיצויים המגיעים לכם?

עורך דין הבקיא בתביעות ביטוח יכול למנוע מראש, או לסייע לכם בתיקון מצבים כאלו, על מנת שלא תצטרכו לעמוד לבדכם אל מול חברות ביטוח שמאשימות אתכם בתאונה או מסרבות לשלם לכם פיצויים.

עורך הדין מכיר את הגורמים השונים אליהם ניתן לפנות – הילד נפל ברחוב בעקבות מפגע סביבתי בדרך הביתה מבית הספר? עברתם תאונת דרכים בדרך לעבודה וכעת אתם סובלים מנזק ממושך? בכל מקרה כזה, יכולים להיות מספר סוגי ביטוח אותם ניתן להפעיל ומספר תביעות להגיש, לכן, סיוע של עורך דין המתמחה בדיני נזיקין הוא מומלץ כדי לעשות סדר בתיק.

פנייה אל עורך דין הבקיא בתחום מתחילת ההליכים יכולה להבטיח ארגון של כל המסמכים הרלוונטיים ועבודה נכונה, כך שהתביעה, או התביעות, יתקבלו במלואן ויזכו אתכם בפיצוי הולם. וגם באם כבר הגשתם תביעה לבדכם והיא נדחתה – אל דאגה. עורך דין מיומן כמו דניאל רייכמן סייע להמוני לקוחות מרוצים להגיש ערעור מסודר, שבסופו של דבר, השיג עבורם את  הפיצוי המגיע להם.

בעבודה עם משרד עורכי הדין דניאל רייכמן תזכו לייצוג וליווי משפטי מלא אל מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי. משרדנו פתר מקרים רבים בנחישות ובהצלחה, והגן על האינטרסים של לקוחותינו תוך מתן שירות פרטני ואישי עבור כל תיק ותיק. המשרד מאמין בבניית אסטרטגיה משפטית נכונה ופתרון בעיות בצורה יצירתית על מנת להביא למיצוי זכויות הלקוח במהרה.

במשרד תוכלו למצוא סיוע בכל סוג של תביעת ביטוח – ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות, תאונות תלמידים ועוד. אז אל תתמודדו לבד עם התסכול והבלבול, פנו אלינו עוד היום והבטיחו את ההצלחה שלכם בקבלת הפיצויים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין תאונות תלמידים
תאונות דרכים – נזקי גוף

הייתם מעורבים בתאונת דרכים עם נפגעים? הנה מספר טיפים פרקטיים שיחסכו לכם עוגמת נפש וטרטורים מיותרים – מיד לאחר התאונה חשוב לתעד את הנתונים הבאים:

קרא עוד >>