תאונת דרכים

תאונות דרכים יכולות לשנות את החיים שלנו בהרף עין – אבידה, פציעה או טראומה, כולן אירועים מטלטלים שמצריכים טיפול ממוקד ויעיל.

לאחר תאונה, לא תמיד נחשוב על הפן הכלכלי, אך אילו הפסד ימי עבודה, הוצאות רפואיות בגין טיפולים ועוד, מסתכמים בהוצאות שמקשות עלינו מעבר לנטל שנגרם לנו בעקבות התאונה, גם אם היא הסתיימה בנזק מועט. החזרה לחיי שגרה לאחר תאונה היא קשה ועל אחת כמה וכמה, המצב מחמיר אף יותר אם מעורבים נזקי גוף.

נזקי גוף הם כל נזק פיזי שנגרם בעקבות התאונה, בין אם מדובר בפציעה, נכות או אפילו מוות. בגין נזקי גוף, היקף הפיצויים גם כן גדל וכך גם הניסיון של הגורמים הנתבעים להוריד או לבטל אותו. גם אם התביעה נדחתה – חשוב מאוד לא לוותר! עורך דין הבקיא בתחום יכול להוביל אתכם ממצב של תביעה דחויה או פיצוי נמוך למצב בו תוכלו לכסות את כל ההוצאות ולקבל פיצוי גם על עוגמת הנפש.

בדיוק במצבים כאלו, סיוע של עורך דין מיומן אשר בקיא בהגשת תביעות ביטוח יכול לשפר את מצבכם ההתחלתי עשרות מונים. פניה אל עורך דין מוקדם ככל האפשר מבטיחה טיפול מהיר ומהימן בבקשתכם, איסוף עדויות ומסמכים רלוונטיים והפניה אל בדיקות שיכולות לסייע להבטחת קבלת התשלומים. גם במקרה של דחיה או קבלת פשרה על סכום נמוך מהצפוי, עורך הדין ממשיך להילחם עבורכם על מנת שתזכו למימוש מלא של זכויותיכם ומקסימום פיצוי.

משרד עורכי הדין דניאל רייכמן נוסד על ידי עורך דין דניאל רייכמן בשנת 2016 ומאז, סייע ללקוחות רבים לקבל פיצוי הוגן בגין תאונות דרכים שעברו. המשרד מטפל במקצועיות ונחישות בתביעות תאונות דרכים, נזקי גוף מכל סיבה, בתביעות לביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות ועוד, תוך מתן פתרונות יצירתיים וגישה אישית לכל תיק ותיק. כל לקוח זוכה ליחס אישי ולליווי מקיף ומקצועי לכל אורך התהליך, שמתבטא בין היתר בזמינות גבוהה, מענה על שאלות, מתן הסברים מפורטים ומציאת כל הדרכים האפשריות לא רק לזכייה בתביעה, אלא גם לקבלת הסיוע המירבי.

נפגעתם בתאונת דרכים? תנו לנו לטפל בזה בשבילכם. פנו אלינו כדי להשאיר את התיק שלכם בידיים טובות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

תביעת ניידות

גמלת הניידות כוללת הטבות שונות עם תנאי זכאות שונים. זכאים לגמלת ניידות בעלי מוגבליות גופניות או בעלי נכות מוכרת על ידי ביטוח לאומי. משרדנו מטפל

קרא עוד >>
עורך דין תאונות תלמידים
עורך דין תאונות תלמידים

עורך דין תאונות תלמידים מטפל במקרים של פגיעות בתלמידים במסגרות חינוכיות שונות ומחוצה להן. תאונות כאלו עלולות לקרות בתוך מרחבי המוסדות או בפעילויות חיצוניות מטעמו.

קרא עוד >>