עורך דין תאונות עבודה במרכז

עורך דין תאונות עבודה במרכז מטפל בתיקי נפגעי תאונות אלו בהתאם לצרכיהם וככל הנדרש. במידת הצורך הוא יגיש בשמם תביעות לפיצוי בגין הנזקים ולטובת שיקום. הן מוגשות מול המוסד לביטוח לאומי, המעסיקים וחברות הביטוח הפרטיות המבטחות אותם. מומלץ לערב אותו בתהליך כבר כשברור כי מדובר על אירוע חמור. עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב חשיבות. 03-9134919

עורך דין תאונות עבודה במרכז מגבש אסטרטגיית פעולה

עורך דין תאונות עבודה במרכז מגבש אסטרטגיית פעולה

עורך דין תאונות עבודה במרכז מכיר את כל הנושא לעומק. כך, את התנהלות המוסדות והגופים הנתבעים ואת התנהלות בתי המשפט, ולכן, מגיע מזווית ראיה רחבה. הוא יקרא לעומק את כל הממצאים בתיק וישוחח עם הלקוח לגביהם ולגבי צרכיו ורצונותיו. בהתאם לכל אלו יגבש דרכי פעולה מתאימים היכולים להביא לתוצאות. המטרה היא לתבוע סכומים כספיים שישרתו את לקוחו לשיפור תנאי חייו שהפכו למורכבים. הפיצוי הכספי נקבע על פי חומרת הנזקים, הכאבים שנגרמו, הכנסותיו בעת הפגיעה ואלמנטים נוספים. הליווי הינו מקיף וכולל הנחיות ופעולות במספר מישורים. חלקם הוא בתדרוך הלקוח להתנהלות מול הגורמים הנתבעים. בעיקר איך להתנהג בוועדות רפואיות ובמבדקים רפואיים. עליו להימנע משיחות עם נציגיהם כדי לא לומר דברים שעלולים להזיק לתביעה. כן יוסבר לו לשמור את כל המסמכים הרפואיים והחשבונאיים שבגינם הוצאו כספים ועוד. 

עו"ד תאונות עבודה במרכז ממשרד איכותי

תהליך ארוך

התהליך ארוך ומורכב. לאחר התאונה יוגש לנפגע טיפול מתאים. היא תדווח למעסיק, לביטוח לאומי ולחברות המבטחות.  במקרים מסוימים תיקבע לו נכות זמנית עד שתיקבע לו הקבועה. בעת מחלוקות יצטרך עורך הדין לנהל משא ומתן. במידה ותביעות הלקוח אינן מתקבלות הוא אף יכול לפנות לבית משפט כדי לקבל ממנו סעד. שם הוא יציג טענותיו, מסמכים שונים, תקדימים משפטיים תומכים ועוד. 

לפרטים נוספים והתייעצות חייגו 03-9134919

עו"ד תאונות עבודה במרכז ממשרד איכותי

עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ והפנמה, הקשבה, ליווי צמוד, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן. הוא ישמח לשרת  אחרים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין ביטוח לאומי תל אביב ילווה לאורך כל התהליך
תביעות ביטוח

אי אפשר לצפות תאונות מראש. מסיבה זו, קיימים סוגי ביטוח רבים, שכל אחד מהם נועד להבטיח פיצויים במקרים שונים – ביטוח חיים שידאג ליקיריכם במקרה

קרא עוד >>