עורך דין תאונות דרכים בתל אביב

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב מייצג לקוחות שנפגעו בתאונות אלו. מומלץ לערב אותו כבר כאשר מתברר כי התאונה היא קשה ומורכבת עם נפגעים. הוא ינהל היטב את התיק במטרה לזכות בקבלת פיצוי כספי ו/או אחר. יש חשיבות רבה להנחיית הלקוח לגבי צורת ההתנהלות מול הגורמים המייצגים את האחראים לתאונה. עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע נדרש. 03-9134919

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב המתמצא בכל הנושא היטב

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב מכיר את החוקים, התנהלות המשטרה ובתי המשפט ואת יתר הגורמים המעורבים ולכן, הינו בעל זווית ראייה רחבה. בתאונות כאלו יש חשיבות לאיסוף מסמכים לתיעוד וצילום זירת התאונה, לאיסוף עדויות כולל מעוברי אורח ועוד. במידה והנפגע אינו יכול לעשות זאת – אז להיעזר בחברים שהיו עימו. כל תאונה כזאת נחקרת ומתועדת על ידי בוחני המשטרה כך שניתן להשתמש בעתיד בחומרים מהחקירה. תאונות דרכים רבות קורות עקב טעויות של המעורבים, אבל לא רק.  יש גם אחרות שנגרמות בגלל נהיגה בשכרות, במהירות מופרזת, תחת השפעת סמים, בעת פסילת רישיון, כאשר אין רישיון נהיגה וכדומה. במקרים המצוינים האחרונים מדובר גם על עבירה פלילית עליה עלול הפוגע להיענש בעונשים כבדים יותר בשל חומרתן.

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב המתמצא בכל הנושא היטב

ניהול תביעה

התביעה מוגשת מול חברת הביטוח המבטחת את הפוגע. במקרה של תאונה עצמית אז מול חברת הביטוח של הנהג עצמו. בתאונת פגע וברח – מול חברת קרנית. במקרים שונים עלולות לצוץ מחלוקות מול גופים רבי עוצמה אלו. עורך הדין יכול לנהל מולם משא ומתן ישיר ועם אין הסכמות להגיש תביעה לבית משפט לשם קבלת סעד ממנו. הרצון הוא להשיג סיוע כספי ואחר שיאפשר ללקוח להתמודד בסיטואציות מורכבות ולנהל אורח חיים סביר.

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב

עבודה מול משרד מסודר ומושקע

עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ליווי ככל הנדרש, זמינות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים. הוא ישרת בשמחה  אחרים.

לפרטים נוספים והתייעצות חייגו 03-9134919

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין תאונות קשות
תאונת דרכים

תאונות דרכים יכולות לשנות את החיים שלנו בהרף עין – אבידה, פציעה או טראומה, כולן אירועים מטלטלים שמצריכים טיפול ממוקד ויעיל. לאחר תאונה, לא תמיד

קרא עוד >>