עורך דין נזקי גוף

עו"ד לנזקי גוף

עו"ד לנזקי גוף משרת לקוחות אשר נפגעו גופנית בתאונות שונות, באירועים ובמקרים אחרים. הייצוג נעשה מול המוסד לביטוח לאומי, גופים ציבוריים, עסקיים ואחרים. יש חשיבות לשכירת שירותיו כבר כאשר מדובר על מקרים מורכבים. הוא ילווה את לקוחו לכל אורך התהליך כולל, אם נדרש, בבתי משפט. עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

מוזמנים ליצור קשר או לחייג 03-9134919

עו"ד לנזקי גוף המכיר היטב את התחום

עו"ד דין לנזקי גוף מכיר את התחום לעומק. כך את דרכי הפעולה של חברות הביטח והמוסד לביטוח לאומי, את מוסדות השפיטה ואת כל ההתנהלות הקשורה. לכן, הוא מגיע מזווית ראייה רחבה. עם זאת הוא יודע להתייחס ספציפית לכל נושא בעיה המוגשת לפניו. הוא ילווה את הלקוח על פי הצורך ובין היתר באירועים של תאונות עבודה, דרכים או תאונות אחרות במרחב הציבורי. הוא ינחה את הלקוחות ו/או בני משפחתם לגבי תיעוד התאונות, איסוף מסמכים ושמירתם וכדומה. תאונת עבודה מתועדת מיידית על ידי המעסיק השולח דו"ח אודותיה. תאונת דרכים עם נפגעים מחייבת בדיקה של בוחן משטרתי שאף מכין דו"ח מסודר. בני משפחה יכולים לסייע באיסוף נתונים, בצילום מקום התאונה, באיתור עדים ועוד. יהיה צורך לרכז את המסמכים הרפואיים הקשורים ולהימנע משיחות עם נציגי חברות ביטוח פרטיות מחשש לאמירת דברים אשר יכולים לפגוע בסיכויי תביעה עתידית.

עו"ד נזקי גוף

ייצוג על ידי עו"ד לנזקי גוף

עורך הדין יכין אסטרטגיה משפטית מתאימה. ייצוג ייעשה מול המוסד לביטוח לאומי שאמור לדון בתיק של הנפגע אשר יתייצב מול וועדה רפואית הקובעת את אחוזי הנכות. הוא יקבל תדרוך מקיף על התנהלותו בה ועוד. לרוב, הוא ינסה לפתור מחלוקות על ידי מו"מ מבלי להגיש תביעה משפטית, אבל בעת הצורך הוא יגיש תביעה לקבלת פיצוי כספי וייצג את הלקוח בבית משפט.  

עו

שירות מעו"ד לנזקי גוף ידוע

עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הקשבה והפנמה, ייצוג מיטבי, זמינות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא ישמח לשרת אחרים. חייגו עוד היום 03-9134919

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

מיצוי זכויות ביטוח לאומי

השירות מסייע ללקוחותיו של משרד דניאל רייכמן עורך דין, בתהליך המסובך של מיצוי זכויות מהביטוח הלאומי. אנו מתמחים בהנחיה וליווי של לקוחותינו בכל שלבי התהליך,

קרא עוד >>