עורך דין נזקי גוף תל אביב

עורך דין נזקי גוף תל אביב מייצג לקוחות אשר נפגעו בתאונות ובאירועים אחרים. מעורבותו חשובה כבר כאשר ברור כי מדובר באירוע מורכב. בנקודת זמן זאת הוא יכול לייעץ רבות לגבי אופי התנהלותם. הליווי יהיה לאורך כל התהליך מול הגורמים והמוסדות השונים. עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב. 03-9134919

עורך דין נזקי גוף תל אביב – מיומן ונחוש

עורך דין נזקי גוף תל אביב – מיומן ונחוש

עורך דין נזקי גוף תל אביב פועל במקצועיות רבה ומגלה בקיאות ומיומנות בכל תיק המוגש לפניו. הטיפולים המבוקשים הינם מול המוסד לביטוח לאומי, מעסיקים שונים כולל ציבוריים, חברות ביטוח המבטחות אותם, רשויות שונות ועוד. הפגיעות הן במרחב הציבורי עקב תאונות עבודה ודרכים ואחרות. התביעות המוגשות הן, לרוב, לקבלת פיצוי על הנזקים שנגרמו. הוא נחלק בין פיצוי בגין האירוע והסבל ובין סכום אחר שנועד לטיפולים ושיקום. כל מקרה יטופל ספציפית. תאונות דרכים קשות מתועדות על ידי המשטרה, תאונות עבודה מדווחות על ידי מעסיק וכדומה. כל אלו מחייבות טיפול במוסד הרפואי המתאים. עורך הדין יתדרך את הנפגעים ו/או בני משפחתם על הדרכים לתיעוד אישי של המקרים במקום התאונות עצמן. הוא ינחה אותם לאסוף מסמכים רפואיים ואחרים, יסביר שמומלץ לא לשוחח עם נציגי חברות הביטוח מחשש לאמירת דברים שיפגעו במאמצי התביעה, ינחה את הלקוחות בהתנהלות מול וועדות רפואיות ועוד.

ליווי מלא לאורך התהליך ומעטפת משפטית

במסגרת הליווי הוא יפעל בדרכים שונות מול המוסדות השונים. הרצון והצורך הם לנסות לקבל הסכמות על מחלוקות בדרך של משא ומתן ישיר. במידה ולא יצלחו הניסיונות לקבלת פיצוי הולם הוא יפנה לבוררויות ולערכאות משפטיות. בבתי משפט הוא יטען היטב לטובת לקוחו. בין היתר יציג מסמכים, עדויות, חוות דעת רפואיות, תקדימים משפטיים ועוד.

עורך דין נזקי גוף תל אביב

עו"ד נזקי גוף תל אביב

עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הקשבה, ליווי ככל הנדרש, זמינות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא ישרת בשמחה אחרים. 03-9134919

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

מיקרוטראומה

מיקרוטראומה היא בעיה נפוצה המשפיעה על אנשים רבים במקצועות שונים. הכוונה היא לפציעות חוזרות ונשנות קטנות המתרחשות לאורך זמן עקב פעילויות הדורשות תנועות חוזרות ונשנות.

קרא עוד >>
עורך דין ביטוח לאומי

עורך דין לביטוח לאומי עו"ד לביטוח לאומי משרת לקוחות אשר נזקקים לסיוע בהתנהלות מול נציגי המוסד לביטוח לאומי. מדובר, לרוב, במקרים קשים ומורכבים אליהם נקלעו.

קרא עוד >>