עורך דין ביטוח לאומי

עורך דין לביטוח לאומי

עו"ד לביטוח לאומי משרת לקוחות אשר נזקקים לסיוע בהתנהלות מול נציגי המוסד לביטוח לאומי. מדובר, לרוב, במקרים קשים ומורכבים אליהם נקלעו. בין היתר, נכויות, סיעוד, בקשה לקבלת קצבאות ומקרים סוציאליים אחרים. כל תהליך עשוי להתנהל אחרת כאשר המטרה היא קבלת זכויותיהם המוקנות על פי החוק. עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע מפורט. צרו קשר לקבלת ייעוץ 03-9134919

עו"ד לביטוח לאומי – ניהול מחלוקות

עו"ד לביטוח לאומי מכיר היטב את המוסד ודרכי התנהלותו. כמו כן את החוקים השונים ואת הזכויות המוקנות לאנשים שונים. לכן הוא יודע לנהל היטב כל מקרה  ואירוע, ובמיוחד, כאשר קיימות מחלוקות מול נציגי המוסד. המקרים הקשים הם נכויות כתוצאה מתאונות דרכים ועבודה, עקב מחלות קשות אשר אינן מאפשרות ללקוח לצאת לעבדה ולהתפרנס ובמקרים חמורים אחרים. בנסיבות אלו הוא זכאי לסיוע מגוון. כך קבלת קצבאות, סכומי כסף חד פעמיים, סיוע של מטפלים הנשלחים אליו, שירותי ניקיון וסיעוד ועוד. כל מקרה הוא מורכב בפני עצמו ועורך הדין יתדרך את לקוחו על הדרך בה הוא אמור להתנהל מול נציגי המוסד. בכך בעת בדיקות רפואיות הנעשות לו, הופעה בפני וועדות רפואיות שבין היתר, אמורות לקבוע את אחוזי הנכות שלו ועוד. הוא ינחה אותו להימנע משיחות מיותרות עימם ויסביר לו מה מותר ומה אסור לו לומר. החשש שלו הוא לאמירה לא נכוונה שעלולה לפגוע בסיכוייו לקבלת זכויותיו.  

עורך דין ביטוח לאומי

עו"ד ביטוח לאומי

הרצון הוא להשיג את הזכויות בדרך של משא ומתן ישיר. במידה והוא לא מצליח ומופיעות מחלוקות על נושאים החיוניים לרווחת לקוחו הוא יגיש תביעה לבית משפט כדי לקבל ממנו סעד. כאן הוא יטען לטובתו, יציג מסמכים רפואיים ואחרים, חוות דעת התומכות בטענותיו, תקדימים משפטיים ממקרים דומים ועוד.

שירות ממשרד עו"ד ביטוח לאומי ידוע בתחום

עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ ספציפי לכל מקרה, ליווי, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך זמן. הוא ישמח להעמיד את יכולותיו המוכחות לטובת  אחרים.

עו"ד לביטוח לאומי

עורך דין לביטוח לאומי מייצג אנשים אשר נזקקים לסיוע כספי או אחר מטעם המוסד הנ"ל. חוקי וכללי המוסד הנ"ל מורכבים ומשום כך צריך סיוע מקצועי בהתנהלות מול נציגיו וועדותיו השונות. מעורבותו חשובה במקרים מורכבים כמו נכות, סיעוד, קבלת קצבאות ועוד. הצלחתו בתביעה מול המוסד תסייע ללקוחו לשדרוג אורח חייו. עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

לפרטים נוספים והתייעצות חייגו 03-9134919

עורך דין לביטוח לאומי – לומד היטב כל תיק ומקרה

עורך דין לביטוח לאומי מכיר היטב את דרכי עבודתו של המוסד, את החוקים הסוציאליים והאחרים הקיימים ואת דרכי התמודדות בכל בעיה. לכן, הוא בעל זווית ראיה מקיפה ורחבה. הדבר מסייע לו לגבש אסטרטגיית פעולה המתאימה למקרה המונח לפניו. הוא לומד כל תיק לעומק על פי הממצאים שבו והמסמכים הקיימים ומשיחות עם לקוחותיו. הוא ינהל את המשימה מול המוסד בדרכים שונות. הדרך הטובה ביותר היא התמודדות ישירה במשא ומתן, בחלופות מכתבים וכדומה. הרצון הוא להשיג עבור לקוחותיו את הזכויות המוקנות להם על פי החוק. בין היתר, קבלת קצבאות נכות, סכומי כסף חד פעמיים, דרגות סיוע שונות ועוד. במקרים בהם אין הסכמות לא יהיה מנוס אלא להגיש תביעות לבית המשפט כדי לקבל סעד ממנו. במסגרת זאת הוא יטען לטובת לקוחו, יציג מסמכים, עדויות, חוות דעת והמלצות גורמים שונים. בנוסף תקדימים משפטיים הדומים לסיטואציה הקיימת ועוד.

עורך דין ביטוח לאומי

עו"ד ביטוח לאומי

ניהול התהליך חשוב מאין כמוהו. במיוחד כאשר מדובר על מקרים כמו תאונות דרכים ועבודה, סיעודיים הנוצרים בעקבותיהם או בגלל מחלות, זקנה ועוד. הוא ינחה את הלקוח להמעיט בשיחות עם נציגי המוסד, ידריך אותו להתנהגות במהלך בדיקות וועדות רפואיות וכדומה. כך עד לקבלת תוצאות חיוביות מבחינתו.

שירות ממשרד עו"ד ביטוח לאומי מעולה

עו"ד דניאל רייכמן עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ליווי, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים. הוא ישמח להעמיד את התשתית הקיימת במשרדו ואת יכולותיו המוכחות לטובת  אחרים. לפרטים נוספים צרו קשר 03-9134919

הביטוח הלאומי הוא גוף ביטוח חובה בישראל אשר גובה מס גולגולת בין אם האדם המבוטח עובד או לא, וככזה, הוא משמש גם כהבטחת הכנסה במצבים בהם איננו מסוגלים לדאוג לכך בעצמנו. לכן, לא משנה אם מדובר בקצבת שארים או קצבת זקנה, הביטוח הלאומי דואג לקצבה המגיעה לנו בגין אבטלה, פנסיה, מחלה וכל סיבה אחרת שגורמת לחוסר היכולת להשתכר בכבוד. עם זאת, לעיתים, קבלת הקצבאות כרוכה בבירוקרטיה רבה שלא תמיד ניתן לנווט בה בעצמנו. ישנן תביעות רבות שניתן להגיש לביטוח הלאומי על מנת לקבל קצבה או פיצויים, ועבור רובן, מומלץ להסתייע בעזרתו של עורך דין.

  • תאונות עבודה – תאונת עבודה היא תאונה שאירעה במקום העבודה, בדרך למקום העבודה או בדרך חזרה ממנו, או כתוצאה מהעבודה עצמה. נפילה מגובה במסגרת המקצוע, תאונת דרכים בדרך אל מקום העבודה ועוד, כל אלו מזכות אתכם בפיצויים מהביטוח הלאומי.
  • מחלת מקצוע – מדובר במחלה שהתפתחה אצלכם כתוצאה מסוג העבודה שאתם מבצעים ומתנאי סביבת העבודה, כמו למשל, חשיפה לחומרים מסוכנים, או לסביבת עבודה שאיננה היגיינית ובטוחה לשהייה. בנוסף, פגיעה גופנית שנוצרה כתוצאה מעבודה ואינה מוכרת כמחלת מקצוע יכולה להיחשב כמיקרוטראומה ועדיין לזכות אתכם בפיצויים.
  • נכות כללית – בין אם מדובר בנכות מלידה, מתאונה או מליקוי גופני, שכלי או נפשי, ובין אם מדובר בנכות פיזית או נפשית, אתם זכאים לגמלה בעקבותיה. כמו כן, נכויות קשות ומחלות כרוניות שונות יכולות לזכות אתכם בנוסף גם בפטור ממס הכנסה. התייעצות עם עורך דין מומחה היא חיונית עבור מימוש הזכויות שלכם.

עורך דין ביטוח לאומי

עברתם תאונת עבודה? איבדתם את היכולת לעבוד בעקבות נכות? אל תגישו תביעה לביטוח הלאומי לבדכם. סיוע של עורך דין הוא לא רק יעיל בקבלת הקצבה, אלא גם מסייע בהגדלת סכום הפיצויים ומימוש מלא של זכויותיהם.

עם המומחיות והבקיאות בתקנות הביטוח הלאומי, עורך הדין שלכם יכול להדריך אתכם לפני הועדה הרפואית, לוודא כי הגשתם את כל המסמכים הדרושים והם אכן התקבלו ואפילו למצוא קצבאות נוספות אליהן אתם זכאים. משרד עורכי הדין דניאל רייכמן מתמחה בתביעות ביטוח לאומי ומציע יחס אישי ושירות בלתי מתפשר. במשרד תזכו לטיפול מעמיק ויסודי בתיק שלכם, תוך ליווי מקצועי, זמינות גבוהה ומענה על כל שאלה.

אל תוותרו על הזכויות שלכם – פנו עוד היום למשרדינו ויחד נביא את המקרה שלכם לפתרון הטוב ביותר.

לפרטים נוספים חייגו עוד היום 03-9134919

פנייה לעורך דין מומחה בביטוח לאומי יכולה להקל על תהליך הגשת התביעות ולשפר את סיכויי ההצלחה. עורך דין מכיר את החוק לעומק, יודע כיצד למלא את הטפסים בצורה הנכונה ומנוסה בטיפול בערעורים. בנוסף, הוא יכול לייצג את הלקוח בדיונים מול המוסד לביטוח לאומי ולספק ייעוץ מקצועי במקרים של דחיית תביעה או אי קבלת זכויות.

נפגעי עבודה זכאים למגוון זכויות מהביטוח הלאומי, כולל דמי פגיעה, קצבאות נכות, שיקום מקצועי, סיוע בשיקום ותמיכה נפשית. דמי הפגיעה ניתנים לתקופה של עד 13 שבועות מרגע הפגיעה, במטרה לפצות על אובדן הכנסות. קצבאות הנכות ניתנות למי שנפגעו באופן קבוע וירדו ביכולתם להשתכר. השיקום המקצועי מאפשר לנפגעים לחזור לשוק העבודה בעזרת הכשרות מקצועיות ומגוון כלים נוספים.

אם תביעתכם נדחתה על ידי הביטוח הלאומי, ניתן להגיש ערעור על ההחלטה. יש להגיש את הערעור תוך 60 ימים מקבלת ההחלטה. הערעור יכול להתבצע בבית הדין האזורי לעבודה, שם יבחן השופט את התיק מחדש. עורך דין המתמחה בביטוח לאומי יכול לסייע בהכנת התיק, איסוף המסמכים הנדרשים וייצוגכם בדיון המשפטי, מה שיכול לשפר את סיכויי הצלחת הערעור.

בבחירת עורך דין לביטוח לאומי חשוב לוודא שהוא בעל ניסיון ומומחיות בתחום זה. מומלץ לבדוק את הצלחותיו הקודמות, לקרוא חוות דעת מלקוחות קודמים ולוודא שהוא מעניק יחס אישי ומקצועי. פגישה ראשונית עם עורך הדין יכולה לתת תחושה לגבי ההתאמה האישית והמקצועית ולסייע בקבלת החלטה מושכלת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין תאונות תלמידים
תאונות דרכים – נזקי גוף

הייתם מעורבים בתאונת דרכים עם נפגעים? הנה מספר טיפים פרקטיים שיחסכו לכם עוגמת נפש וטרטורים מיותרים – מיד לאחר התאונה חשוב לתעד את הנתונים הבאים:

קרא עוד >>